آموزش وردپرس
خانه / اسپانیا / ارزانترین بلیت به بارسلون را بخرید
تور  استانبول

ارزانترین بلیت به بارسلون را بخرید

وقتی قصد سفر به بارسلون اسپانیا را داشته باشید با تعداد زیادی از ایرلاین ها و شرکت های هواپیمایی مواجه خواهید شد. می توانید برای یک سفر اقتصادی اقدام به خرید بلیت ارزان بارسلون نمایید. همراه دلتابان باشید تا ارزان ترین بلیت های موجود در سایت های مختلف رزرو بلیط را با امکانات و خدمات هر یک بررسی کنیم.

Pegasus Airlines

شما می توانید از طریق این ایرلاین اقدام به خرید بلیت ارزان بارسلون نمایید. این پرواز از فرودگاه امام خمینی حرکت می کند و بعد از سه ساعت و ربع به فرودگاه استانبول می رسد. در این فرودگاه یک توقف نسبتاً طولانی خواهید داشت که مدت زمان آن سه ساعت و پنج دقیقه می باشد سپس به مقصد فرودگاه بارسلون پرواز خواهید کرد که سه ساعت و چهل دقیقه به طول خواهد انجامید. همچنین این پرواز دارای بلیت برگشت نیز می باشد که می توانید با پرداخت تنها 279 یورو آن را خریداری نمایید که به عنوان یک بلیت ارزان بارسلون شناخته می شود. البته به خاطر داشته باشید این بلیط برای رفت و برگشت می باشد.

 بلیت ارزان بارسلون
بلیت ارزان بارسلون

Aeroflot

برای خرید بلیت ارزان بارسلون این ایرلاین می تواند گزینه ی دوم شما باشد. مبدأ پرواز این ایرلاین از فرودگاه امام خمینی بوده و به مدت چهار ساعت پرواز می کند تا به مسکو برسد سپس یک ساعت و پنجاه دقیقه در فرودگاه مسکو توقف می کند و پس از آن نیز به سمت فرودگاه برسلون پرواز خواهد کرد. زمان کل پرواز شما با این ایرلاین ده ساعت و پانزده دقیقه خواهد بود. قیمت تهیه بلیت ارزان بارسلون از طریق این ایرلاین حدود 305 یورو می باشد که البته بلیت برگشت نیز دارد و می توانید با این قیمت هم رفت و هم برگشت خود را رزرو نمایید.

 بلیت ارزان بارسلون
بلیت ارزان بارسلون

Qatar Airways

ایرلاین قطری که این پرواز را ارائه می دهد یکی از معروف ترین ایرلاین ها برای پرواز های خارجی در ایران می باشد. شما می توانید از طریق این ایرلاین نیز بلیت ارزان بارسلون را تهیه نمایید. این پرواز از فرودگاه امام خمینی می باشد و پس از دو ساعت و ده دقیقه به فرودگاه بین المللی هاماد خواهید رسید. در این فرودگاه یک ساعت و ده دقیقه توقف خواهید کرد سپس به سمت بارسلون در مدت زمان هفت ساعت و پنج دقیقه پرواز می کنید. مدت زمان کل این سفر ده ساعت و بیست و پنج دقیقه به طول می انجامد و زمان بازگشت آن ده دقیقه طولانی تر می باشد. قیمت آن نیز حدود 363 یورو می باشد که چیزی حدود چهار میلیون تا چهار و نیم می باشد.

اگر می خواهید باز هم بلیت ارزان بارسلون را از این ایرلاین خریداری نمایید می توانید با قیمت های کمتری بلیت ارزان بارسلون را خریداری نمایید اما باید به خاطر داشته باشید که توقف های طولانی تری در بین راه خواهید داشت که بر خستگی سفر شما می افزایند.

Turkish Airlines

ترکیش ایرلاین نیز بلیت ارزان بارسلون را به شما ارائه خواهد داد. پرواز مربوط به این ایرلاین از فرودگاه بین المللی امام خمینی از زمین بر می خیزد و بعد از پروازی سه ساعت و بیست دقیقه ای در فرودگاه استانبول به زمین می نشیند. مدت توقف این پرواز در فرودگاه استانبول یک ساعت و پنجاه و پنج دقیقه است و پس از آن شما را در سه ساعت و پنجاه دقیقه به بارسلون می رساند. مدت زمان کل این پرواز نه ساعت و پنج دقیقه می باشد که نسبت به سایرین سریع تر می باشد. اما همین امر باعث می شود که نسبت به دیگر بلیت ارزان بارسلون، کمی هزینه ی بیشتری بدهید. این پرواز در حدود 396 یورو برای شما هزینه دارد که حدود پنج میلیون می باشد. از همین رو باز هم می توانید خرید پرواز از این ایرلاین را به عنوان بلیت ارزان بارسلون در نظر بگیرید. در ضمن بازگشت این پرواز نیز با خود ایرلاین ترکیش ایرلاینز می باشد.

 بلیت ارزان بارسلون
بلیت ارزان بارسلون

Lufthansa

شما می توانید انواع مختلفی از بلیت های مربوط به این ایرلاین را خریداری نمایید. همچنین امکان خرید بلیت ارزان بارسلون را نیز خواهید داشت. شروع حرکت این پرواز از فرودگاه امام خمینی به مقصد فرودگاه فرانکفورت می باشد که حدود پنج ساعت و نیم طول خواهد کشید پس از یک ساعت و چهل و پنج دقیقه توقف در این فرودگاه به سمت بارسلون پرواز خواهید کرد و مدت زمان آن تنها دو ساعت می باشد. مدت کل این پرواز نه ساعت و ربع می باشد. همچنین بسته به نوع بلیت ارزان بارسلون که خریداری می کنید ایرلاینی که شما را به تهران برخواهد گردانید ممکن است متفاوت باشد. ولی به طور متوسط قیمت این پرواز حدود 400 یورو می باشد که به ده میلیون می باشد.

 بلیت ارزان بارسلون
بلیت ارزان بارسلون

نوشته ارزانترین بلیت به بارسلون را بخرید اولین بار در آژانس مسافرتی دلتابان. پدیدار شد.

قیمت تور استانبول

درباره ی seobartar

همچنین ببینید

اسکله تیس

۵ تیر ۱۳۹۸اسکله تیس سیستان و بلوچستان چابهار قدیمی ترین اسکله اقیانوسی کشور در روستای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت