آموزش وردپرس
خانه / آموزش / دانشگاه های انگلستان در میان دانشگاه های برتر جهان
تور  استانبول

دانشگاه های انگلستان در میان دانشگاه های برتر جهان

دانشگاه کالج کینک |  College King

از سال گذشته تا کنون این دانشگاه سیری نزولی داشته و از رتبه ۲۱ به رتبه ۲۷ رسیده است.  دانشگاه کالج کینگ چهارمین دانشگاه قدیمی انگلستان بوده و دارای پنج دانشکده در لندن است.

منچستر |  The University of Manchester

رتبه دانشگاه منچستر سال گذشته از ۲۸ به ۲۹ رسید. منچستر دانشگاهی است که ۲۵ نفر از برندگان نوبل را در خود جای داده است. در برنامه های آینده این دانشگاه قصد بر این است که جزو ۲۰ دانشگاه پژوهشی در جهان باشد. دانشجویان بسیاری قصد تحصیل در این دانشگاه را دارند. این دانشگاه رتبه پنجم را در انگلستان (پس از آکسفورد، کمبریج، دانشگاه کالج لندن و امپریال کالج لندن) و هفتم در اروپا را از آن خودنموده است.

بریستول | University of Bristol

اگر چه رتبه این دانشگاه در سال های گذشته پایین آمده است اما هنوز می توان آن را یکی از ۷۱ دانشگاه برتر جهان به شمار آورد. دررتبه بندی دانشگاه های جهان (QS) در سال ۲۰۱۶ بین ۵۰ دانشگاه برتر جهان قرار گرفت . ورود به دانشگاه بریستول بسیار دشوار بوده و سال گذشته تنها ۱۰ درصد از متقاضیان موفق به ورود به آن شدند. در اینجا بیش از ۲۰۰ رشته از جمله هنر، علوم پزشکی، علوم، مهندسی، علوم اجتماعی و قانون، و علوم سلامتی را می توانید برای تحصیل انتخاب کنید.

نوشته دانشگاه های انگلستان در میان دانشگاه های برتر جهان اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

قیمت تور استانبول

درباره ی seobartar

همچنین ببینید

جدیدترین پارک میلان : کتابخانه‌ای بسیار زیبا با انبوهی درخت

ایران مرکز ۲۸ خرداد, ۱۳۹۸ blog جدیدترین کتابخانه میلان – ایتالیا در محله Porta Nuova …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت