آموزش وردپرس
خانه / ایران گردی / دریاچه آران و بیدگل؛ مهم ترین و بزرگترین دریاچه نمکی ایران
تور  استانبول

دریاچه آران و بیدگل؛ مهم ترین و بزرگترین دریاچه نمکی ایران

مسیر دسترسی به دریاچه نمک آران و بیدگل

برای رسیدن به دریاچه آران و بیدگل می توانید از میان دو مسیر انتخاب کنید. بیشتر تورهای طبیعت گردی، خود راهنما و لیدر دارند اما اگر به تنهایی و شخصی قصد رفتن به این جاذبه ایران گردی را دارید، به دو مسیر زیر توجه کنید.

  • مسیر دسترسی اول

در جاده آران به سمت مرنجاب، پس از طی مسافتی حدود ۳۵ کیلومتر، به دو راهی دریاچه نمک می رسید. تهرانى ها و اصفهانى ها با سه تا چهار ساعت رانندگى مى توانند خود را به این مکان برسانند.

  • مسیر دسترسی دوم

پس از عبور از کاروانسرای مرنجاب و طی مسافتی در حدود ۱۰ کیلومتر به دو راهی چاه دستکن خواهید رسید. در این دوراهی مسیر دسترسی به دریاچه مشخص شده که می توانید آن را طی کنید.

دقت کنید که هنگامی که وارد دریاچه شدی، بسیار احتیاط کنید. زمین های اطراف دریاچه به شدت باتلاقی هستند. بنابریان به هیچ عنوان به غیر از این دو مسیری که گفته شد، مسیر دیگری را انتخاب نکنید. گروه های زیادی هنگام ورود به دریاچه آران و بیدگل از مسیر حوض قیلوقه، پس از فرو رفتن خودروشان در باتلاق، بدون نتیجه از سفر برگشته اند.

نوشته دریاچه آران و بیدگل؛ مهم ترین و بزرگترین دریاچه نمکی ایران اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

قیمت تور استانبول

درباره ی seobartar

همچنین ببینید

جدیدترین پارک میلان : کتابخانه‌ای بسیار زیبا با انبوهی درخت

ایران مرکز ۲۸ خرداد, ۱۳۹۸ blog جدیدترین کتابخانه میلان – ایتالیا در محله Porta Nuova …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت